Agentura NKL  s.r.o.  se sídlem Slovanský ostrov 226, 110 00 Praha 1, IČ: 61504823, DIČ: CZ61504823, tel.: 224 930 848, www.zofin.cz.

Dovolujeme si Vás pozvat na 214. Žofínské fórum, konané pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky:

 

Kvalitní potraviny pro české zákazníky!

Otazníky přetrvávají…

 

Praha, palác Žofín, 3. října 2017 od 13:00 hod.

Žofínské fórum bude věnováno diskusi k otázkám kvality potravin, které se objevují na našem trhu (a to zejména na základě tolik diskutované „dvojí kvality“), přístupu EU, prosazování zájmů českých zemědělců a potravinářů, nedostatků v evropské i naší legislativě, přístupu řetězců, kontroly a ochrany českých spotřebitelů atd. V úvodu budou prezidentem Potravinářské komory ČR a ministrem zemědělství předány certifikáty zástupcům firem, držitelům označení „Vyrobeno podle České cechovní normy“ a „Cena za nejlepší inovativní potravinářský výrobek“.

Na 214. Žofínském fóru vystoupí a zodpoví dotazy:

ministr zemědělství

prezident Potravinářské komory ČR

ředitel Státního zemědělského intervenčního fondu

ústřední ředitel Státní zemědělské a potravinářské inspekce

Marian Jurečka

Miroslav Toman

Martin Šebestyán

Martin Klanica

V rámci diskuse vystoupí rovněž vrcholoví manažeři významných potravinářských společností, obchodních řetězců a další hosté.

Změna programu vyhrazena.

Účastnický poplatek za 1 osobu: 1 500,- Kč (včetně 21% DPH)

Zvýhodněný účastnický poplatek pro členy AK ČR a PK ČR:  1 000,- Kč (včetně 21% DPH)

Více informací na tel.: 224 930 848 nebo www.zofin.cz

Poplatek je smluvní podle zákona č. 526/90 Sb. Zahrnuje veškeré náklady, spojené s přípravou a realizací akce, včetně občerstvení. Účastnický poplatek uhraďte před uskutečněním akce u PPF banky a. s., č. ú.: 2021170008/6000, VS: 171003. Po uskutečnění akce obdrží účastník zjednodušený daňový doklad ve smyslu Zákona o DPH. Platba musí být připsána na účet pořadatele nejpozději jeden pracovní den před dnem konání akce. Účastník může zrušit účast nejpozději 7 kalendářních dnů před zahájením akce. V takovém případě storno poplatek činí 50% z ceny účastnického poplatku. Při pozdějším odhlášení celá částka propadá, je však možné za sebe delegovat náhradního účastníka. Účastník odesláním přihlášky stvrzuje, že s podmínkami účasti souhlasí. Pořadatel zaručuje, že data účastníků nebudou poskytnuta třetím osobám.

 

Každý účastník získá od partnera fóra, České informační agentury dárek, předplatné elektronického manažerského zpravodajského přehledu v hodnotě 750 Kč a jeden z účastníků obdrží voucher na odběr tohoto elektronického přehledu v hodnotě 15 000 Kč.

 

Po skončení Žofínského fóra následuje společenské setkání s občerstvením, které je spojené s prezentací kvalitních českých potravin Klasa, výrobků vyrobených podle Českých cechovních norem a výrobků oceněných v soutěži Potravinářské komory ČR o „Nejlepší inovativní potravinářský výrobek“.

 

 

Přihláška na 214. Žofínské fórum

VYPLNÍ PRÁVNICKÉ OSOBY

Přihláška na 214. Žofínské fórum

VYPLNÍ FYZICKÉ OSOBY

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Prosíme, zaškrtněte:

Prosíme, zaškrtněte: